wtorek, 7 stycznia 2014

Chanel Le Vernis Rose Satin

Nie pisałam jeszcze nigdy o kolorówce w tym moim początku blogowania, więc dziś przyszedł czas, aby to zmienić :) Zaczynamy od pazurków.

Jednym z często używanych przeze mnie lakierów jest Chanelek w kolorze Rose Satin. To piękny, delikatny róż o bardzo wysokim połysku.

Lakier całkiem nieźle trzyma się na paznokciach nawet jeśli użyjemy go bez bazy i utwardzaczy. W tej wersji utrzymuje się nawet do 5 dni bez odprysków ani ścierania na końcówkach.

Nie jestem niestety w stanie ocenić jego trwałości przy tzw. pracach domowych bo może zabrzmi to głupio, ale wykonuję je rzadko. Chcąc nie chcąc na domowe porządki, gotowanie itd. mam raczej tylko weekendy bo na co dzień pracuję tak długo, że nawet żywię się zazwyczaj na mieście. Gdy już przyjdzie sobota to i tak sprzątam w rękawiczkach więc lakier na specjalne "testy" nie jest narażony.

Mogę natomiast uczciwie potwierdzić, że odpryski od pisania na klawiaturze nie powstają :)
Znam sporo osób, które twierdza, że kupowanie lakierów takich jak Chanel to próżność, ja jednak uważam, że to czysta ekonomia;) Egzemplarz, który widzicie ma juz pewnie ze 4 lata jak nie więcej. Jego wszystkie cechy, przez cały ten czas pozostały niezmiennie. Do tej pory mój Chanelek ma idealna konsystencję, pięknie błyszczy i trzyma się tak jak wtedy gdy go kupiłam.

Producent informuje o nawilżającym działaniu na płytkę, w tym wypadku jednak jestem sceptyczna bo nie wiem sama, czy lakier może jeszcze dodatkowo pielęgnować? Z pewnością upiększa, ale to chyba tyle :)


Znacie lakiery Chanel? Co o nich myślicie?

1 komentarz :

Czarna Ines pisze...

ja dopiero zaczynam swoją przygodę z lakierami Chanel ale już po jednej sztuce jestem rozkochana:D piękny ten Twój kolorek:)

Copyright © 2014 Kosmetyczka Pełna Cudów

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi