Lifestyle

HIT CZY KIT? DLA MNIE KIT, CZYLI BUBBLE NAILS

Ten post mogę zacząć tylko w jeden sposób: "Nie róbcie tego w domu, ani nigdzie indziej!". No chyba, że Waszym marzeniem jest stać się postacią z kreskówki. 
ŚRODA, 5 SIERPNIA 2015


JESTEM MATKĄ - EGOITSKĄ

Jestem matką - egoistką. Przynajmniej czasem odnoszę takie wrażenie gdy z jakiegoś powodu moje wypowiedzi szokują inne matki. Te poświęcające się. 


Czytaj dalej: Klik!


PIĄTEK, 31 LIPCA 2015


DIY: CZYLI JAK ZROBIĆ WŁASNĄ BLENDĘ I UŁATWIĆ SOBIE DOŚWIETLENIE ZDJĘĆ

Kojarzycie profesjonalnych fotografów i te ich duże srebrne koła, którymi doświetlają zdjęcia? To są blendy. Ja dziś sobie taką zrobiłam i chcę pokazać Wam jak w kilka chwil, zrobić przydatny gadżet do domowej fotografii.

Wszystko czego potrzebujemy to kawałek kartonu, aluminiowa folia spożywcza, taśma i nożyczki. Zakładam, że każdy ma te rzeczy w domu :)
PONIEDZIAŁEK, 22 CZERWCA 2015


BYĆ FIT. CZYLI CZY TRENINGI PERSONALNE MAJĄ SENS?

Byłam, jestem i pewnie już zawsze będę leniem. Taka moja natura. Wysiłek fizyczny zazwyczaj ograniczałam do prac domowych i spacerów z psem. No czasem jeszcze pomęczyłam się z mężem :) W szkole lekcje wychowania fizycznego ograniczałam do zwolnienia lekarskiego na cały rok, bo gwizdek w rękach nauczycieli doprowadzał mnie do furii i w ramach buntu postanawiałam nie brać udziału w tym wydarzeniu. O dziwo moja genetyka zawsze była na tyle dobra, że mimo braku ruchu przy wzroscie 158 cm ważyłam między 40-45 kg, w zależności od fazy cyklu. Wchodziłam w rozmiar xxs, miałam pieknie wystające kości i wszystko było super. Aż tu nagle mój tyłek stał się sporo większy, ramiona zatraciły anorektyczny wygląd, a kości biodrowe zginęły pod fałdkami tłuszczu. Ciąża. Tylko dlaczego powrót do formy po ciąży nie był tak łatwy jak dla modelek Victoria's Secret? I dlaczego moje piersi poddały się grawitacji, a one ciągle mają ładne i sterczące?


Czytaj dalej:Klik!


WTOREK, 16 CZERWCA 2015

JAK WYBIERAM PERFUMY?

Sposobów na wybór odpowiedniego zapachu jest wiele. Jestem też pewna, że każda z Was ma swój własny, sprawdzony i to z niego korzysta na co dzień. Myślę też, że inaczej perfumy kupuje ktoś kto traktuje je jako dodatek do codzienności, a inaczej ktoś kto ma taką fazę jak ja. I dziś zdradzę Wam, jak ja to robię.


Czytaj dalej: Klik!

Brak komentarzy :

Copyright © 2014 Kosmetyczka Pełna Cudów

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi