wtorek, 18 listopada 2014

Indola Innova Keratin Straight Oil

Co by nie pisać, seria postów o serii Keratin Straight marki Indola powoli dobiega końca. Przed Wami już ostatni produkt z całej tej kolekcji, Keratin Straight Oil.


Keratynowymi olejek prostujący to produkt typowo wykończeniowy. Producent zaleca stosowanie go na wysuszone włosy i tak jak wszystkie kosmetyki z tej serii ma pomóc w utrzymaniu prostych włosów przez 48 godzin.Dla mnie jest to zdecydowany numer jeden, wśród wszystkich produktów z tej serii. Jeśli używam go w połączeniu ze stylizacją prostownicą, to nakładam go na wysuszone wcześniej włosy. Pasmo po paśmie wcieram olejek i prostuje. Nie żałuję go sobie wcale. Podczas stylizacji lokówko suszarką, najpierw podsuszam nią włosy i dopiero wcieram olejek.  Później zostaje już tylko ostateczne wysuszenie fryzury. W obydwu przypadkach naprawdę go sobie nie żałuję., nakładam olejek na całe włosy pomijając jedynie ich nasadę. Włosy przez chwilę mogą wyglądać na obciążone, ale mija 15-20 minut i zyskują świeżość i lekkość. Pozostają proste, gładkie i lśniące przez obiecywane przez producenta 2 dni.


Lubicie tego typu kosmetyki do włosów?

10 komentarzy :

rzetelne-recenzje.blogspot.com pisze...

Ja nie lubię idealnie prostych włosów, ale fajnie że jesteś zadowolona :)

kosmetyczkapelnacudow pisze...

U mnie to jest tak, że wszystko zależy od nastroju :) Jednak idealnie proste są zawsze trudne do osiągnięcia na mojej głowie, wiec zawsze pragnę ich bardziej ;)

By Carol pisze...

Nigdy nie miałam takiego produktu :)

inesbeauty pisze...

gdybym prostowała włosie z pewnością bym nabyła :)

Kasia pisze...

Idealnie proste, lejące się włosy zawsze były moim marzeniem :) Na szczęście jest prostownica, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma ;)))

kosmetyczkapelnacudow pisze...

Ja długo też takich rzeczy nie używałam, ale gdy juz zaczęłam to zawsze choć jeden taki wykończeniowym olejek muszę miec ;)

kosmetyczkapelnacudow pisze...

To Ty masz takie proste z natury?;)

kosmetyczkapelnacudow pisze...

Dokładnie tak ;D a tak w ogóle to zapomniałam Ci napisać, ten balsam do prostowania o którym pisałyśmy ostatnio sprawdził sie tak samo dobrze z szamponem Bumble&Bumble i maseczką Korres ;)

Kasia pisze...

O, no to super. W takim razie muszę się już praktycznie nim zainteresować :))

kosmetyczkapelnacudow pisze...

Daj znać, czy u Ciebie też się sprawdzi :)

Copyright © 2014 Kosmetyczka Pełna Cudów

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi