środa, 19 sierpnia 2015

Vera Wang Princess

Suknie ślubne Very Wang są marzeniem wielu panien młodych. Misternie zdobione, szykowne, pełne luksusu i wdzięku sprawiają, że co roku kolejne przyszłe żony sięgają po ofertę projektantki. Nic dziwnego, że oferta marki rozrosła się też o perfumy. Wszak zapach, który wybieramy na ten jeden wyjątkowy dzień musi być idealnie wkomponowany w tą podniosłą atmosferę. 

Nie ważne czy masz 20 czy 80 lat, ten zapach utożsamia wszystko, co chcemy posiadać w życiu. Stworzony dla współczesnych księżniczek, jest pełny magii i mistycyzmu. Owocowe akordy radośnie pobrzmiewają na skórze i otaczają aurą wyjątkowości. 

Nuty zapachowe:
Nuta głowy: morela, mandarynka, jabłko, lilia wodna
Nuta serca: tuberoza, guajawa, ciemna czekolada, gardenia tahitańska
Nuta bazy: żywica bursztynowa, wanilia, nuty drzewne


Księżniczka jest delikatna, urokliwa, pełna radości, wdzięku i pozytywnych emocji. Tak naprawdę, wcale nie zdaje sobie sprawy z tego, że kiedyś będzie rządzić. Ona uwielbia swój beztroski świat i raczej nie zamierza angażować się w sprawy, w które nie musi. Cieszy się życiem, głośno śmieje i jest w tym wszystkim totalnie naturalna. Nie udaje, nie przestrzega dworskiej etykiety na wyrost i popełnia błędy, które naprawia szczerym uśmiechem. Księżniczka jest idealna. Taka, jaką chciałyby być wszystkie male dziewczynki.Princess pachnie delikatnie, owocowo-kremowo, czuć w niej wanilię, która wcale nie jest dusząca. Nie ma tu nut, które wybijałyby się szczególnie ponad inne. Wszystkie, tworzą jedną, wyjątkowo spójną całość. To zapach pełen klasy, mimo, że jest bardzo prosty i raczej nie będzie konkurował z historyczną 5. Jest cudowna, bardzo kobieca, ciepła, otulająca i wyjątkowa. Pierwszy raz kupiłam ją wiele lat temu, gdy tylko marka zaczęła być dostępna w Douglasie i od tego momentu flakonik Księżniczki towarzyszy mi bardzo często.

Znacie zapachy Very Wang? A może też lubicie Princess?

Brak komentarzy :

Copyright © 2014 Kosmetyczka Pełna Cudów

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi