czwartek, 24 grudnia 2015

Życzenia ode mnie dla Was :*

Kochani, ze względu na rozpoczynające się dziś Święta, chciałabym Wam wszystkim życzyć od siebie przede wszystkim tego, by najbliższe dni były dla Was pełne spokoju i miłości. Aby wszystkie przyziemne sprawy poszły trochę w odstawkę, a myśli krążyły przede wszystkim wokół osób Was otaczających. 

A w nadchodzącym Nowym Roku, życzę Wam realizacji wszystkich, nawet tych najbardziej śmiałych planów. By był jeszcze lepszy od 2015 roku i żebyście za rok, mogły pomyśleć, że to był super czas. I życzę Wam odrobinę zdrowego egoizmu, bo on nam wszystkim jest do szczęścia potrzebny :) I oczywiście samych blogowych sukcesów!

Pamiętajcie, że Wasze szczęście zależy TYLKO od Was, więc nie odkładajcie go na 2017 :)Przy okazji, dziękuję Wam za ten spędzony ze mną rok, za Wasze zainteresowanie tym o czym piszę i za to, że jesteście tak cudownymi osobami. Mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele wspólnych, blogowych chwil. 

Całuję Was i ściskam, każdą pojedynczo i wszystkie razem :) A teraz uciekam i Wy zróbcie to samo :) Porzućmy nasze blogi na ten świąteczny czas i pożyjmy trochę w realu :)

Ho, ho, ho... ! :)

Beata 

Brak komentarzy :

Copyright © 2014 Kosmetyczka Pełna Cudów

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi